Åh jag är så glad! En trevlig kvinna på Ellos ringde och gratulerade mig eftersom jag vunnit sovrumsdelen i deras tävling Älskade Hem. Tjohooo! Tack Ellos! Denna sega, gråmulna dag förvandlades hux flux till något glatt.

Bild: Skärmdump från Ellos
Här ska shoppas! I Ellos kollage ovan syns inte helt oväntat flera av mina favoriter. Det randiga påslakanet och kudden åker ner i varukorgen, liksom den stickade pläden med gula detaljer. Jag passar även på att klicka hem resten av bäddfavoriterna jag visat tidigare och ser fram emot att krypa ner bland nya fina lakan i höst.

Bild: Ellos
Grattis!
Det är du absolut värd. Vi håller för fullt på att hitta vår stil i vårt relativt nyköpta hus och inspireras jättemycket av dina bilder.
Hälsningar
Malin
Grattis! Tänk att man aldrig tror att man ska vinna sånna saker. Kanske ska börja vara med i fler tävlingar
plötsligt händer det!
Grattis:) Vad skoj!
Grattis! Ditt vackra hem inspirerar verkligen!
Grattis! Roligt!
En fråga (fredagsfråga?), var kommer era vita ”tvättkorgar” ifrån? Himla smart och snygg idé
Wow, stort grattis!
Hoppas du får en trevlig helg, härlig inledning iaf!
Åh kul!! Grattis!
Åhh, stort grattis!
Själv glädjs jag över att ha blivit finalist i tävlingen Sveriges charmigaste hem!
Underbar bild på dig i inlägget nedan! Såå vackert!
Kramar!
Men grattis!! Så roligt!!!
Kramar
Så otroligt roligt att du vann GRATTIS. Du är verkligen jätte duktig när det kommer till inredning.
.
Så nu undrar jag om du kan hjälpa mig lite. Vi har köpt en ny säng ( Kontinental) i mörkgrått.
Vad ska jag ha för nattduksbord? Gärna budget
Kram
Vi köpte ”tidningshylla” från Ikea i svart och satt upp, blev jättefint tycker vi….och enkelt att hålla rent och damsugga under ;>
Bordet kan du se här på min blogg…pris 149 kronor,
http://lifeincerise.wordpress.com/2012/08/10/nattygsbordet-klart/
Mvh Anneli
Grattis och fint hem ni har!!!
Grattis! Men inte oväntat, ni har det väldigt fint hemma!